Erzincan Enerji Kimlik Belgesi


Erzincan Enerji Kimlik Belgesi

Enerji Kimlik Belgesi EKB, 2011 yılında çıkarılan mevzuat ile zorunlu hale geldi. Enerji tasarrufu için binaların belgeyi temin etmesi gerekiyor.

Bakanlık tarafından çıkarılan enerji kimlik belgesi zorunluluğu, binaya göre kişi başına düşen enerji kullanımının ne kadar olduğu yönünde bilginin edinilmesi demek. Bunun için binanın durumu, büyüklüğü, genişliği, kullanılan enerji sistemleri gibi pek çok seçenek önemseniyor. Bunlar üzerinden araştırma yapılıp, Erzincan enerji kimlik belgesi zorunluluğu kapsamında belgenin temin edilmesi sağlanıyor. Güvenli şekilde hizmet almanız için başvurunuzu firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

Meyve Cenneti Erzincan

Doğu Anadolu bölgemizin en önemli şehirlerinden biri de Erzincan’dır. Bölgede hemen hemen her çeşit meyve ve sebze yetiştirilmektedir. Aynı şekilde tahıl alanında da hatrı sayılır bir paya sahip olan Erzincan; arıcılıkla meşhur illerimizden birisidir. Birinci derece deprem kuşağı üzerinde bulunan ilimiz yemek türleriyle de Türk mutfağına geleneksel bir tad katmaktadır.

Enerji Kimlik Belgesi Hangi Yapılar İçin Zorunlu?

Bakıldığında bazı yapıların enerji kimlik belgesi almadan da enerji kullanımının sorunsuz bir şekilde gerçekleştiğini görebilirsiniz. Bunun için hangi binalarda zorunlu olduğu, zorunlu olma seçenekleri gibi pek çok husus sizlere sunulabilir. Enerji kimlik belgesinin hangi yapılar için zorunlu olduğu şartları sunulmuştur.

Tek katlı müstakil evlerden, mega(büyük) ölçekli yapılara kadar EKB alınmalıdır.

Şart, yaşam alanının 50 metrekarenin üstünde olan binalar içindir. 2011 öncesinde yapılmış olan binalarda, iskan sırasında bu belge temin edilir. Ancak öncesinde yapılmış olan binalar, şartları da sağlıyor isem 1 Ocak 2020 tarihine kadar, bu belgenin temin edilmesini sağlamak zorundadır. Enerji kullanımının avantajlı şekilde gerçekleşmesi, herhangi bir şekilde sorun yaşanmaması için direkt olarak belgenin temin edilmesi sağlanmalıdır.

  • Ofis
  • Tek katlı evler
  • Apartmanlar
  • İş yerleri

gibi 2 yıldan fazla kullanım ömrü olan, 50 metrekarenin üzerinde bir yaşam alanına sahip olan her yapı için Erzincan enerji kimlik belgesi hangi yapılarda zorunlu sorusunun dahilinde olduğu bildirilip, EKB’nin alınması zorunluluğu sağlanmalıdır. Bunu göz önünde bulundurup, direkt olarak hizmet alabilirsiniz.

Avantajlı Şekilde EKB Almak

Avantaj sağlamanız açısından belge temininin kurumsal şekilde gerçekleşmesi gerektiğini bilmelisiniz. Bu durumda hem kısa süre içinde temin etme fırsatınızın olduğunu görecek hem de direkt olarak belge temini için uygun ödemelerin gerçekleşmesini sağlayacaksınız. Bunları göz önünde bulundurup, direkt olarak EKB alabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirip, sunulan şartlara göre belgenin alınmasını sağlayabilirsiniz.

İki günde EKB teslimi;

Acil belgenin ihtiyaç olması durumunda, direkt olarak avantajlı şekilde EKB’nin alınması, iki gün içinde teslim edilmesi ile olacak. Bu süre içinde direkt olarak belgenin temin edilmesi sağlanıyor olduğundan, kısa süre içinde direkt olarak belgeyi alabilirsiniz.

En uygun fiyatlar;

EKB almak isteyen kişiler, yapılar için başvuru; özelliklerin bildirilmesi ile ortaya çıkacaktır. Bu özellikler ve koşullar kapsamında Erzincan enerji kimlik belgesi fiyatları belirlenmektedir. Yapıların özelliğine göre şehrinize özel indirimler olacağından, direkt olarak uygun fiyatlardan teslimin gerçekleşmesi bu şekilde sağlanacaktır. Bu bilgileri göz önünde bulundurup, direkt olarak başvurunuzun gerçekleşmesini bizi hemen arayarak sağlayabilirsiniz.

Enerji Kimlik Belgesi Başvurusu

Başvurunun direkt olarak online şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için sunulan formu doldurmanız yeterlidir. Dilerseniz direkt olarak enerji kimlik belgesinin alınması için iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda uzman olan personellerimiz tarafından kurulacak olan bağlantının sonunda, direkt olarak başvuru için gereken koşulları ve diğer detayları öğrenebilirsiniz. Erzincan enerji kimlik belgesi başvurusu için sunulan bilgileri değerlendirin. Form üzerinden ya da iletişim bilgilerimizden başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayın.

En kısa süre içinde Enerji Kimlik Belgesi alınması mümkündür!

HIZLI TEKLİF AL


HIZLI EKB TEKLİFİ ALIN
Whatsapp'tan Yazın Hemen Arayın
SİZİ ARAYALIM