Hakkari Enerji Kimlik Belgesi


Hakkari Enerji Kimlik Belgesi

Enerji kimlik belgesinin alınması için firmamızı arayarak profesyonel hizmet satın alabilirsiniz. Yapılacak olan işlemlerde, yapı ve diğer kriterlere göre enerji kimlik belgesi fiyatları belirleniyor.

En uygun ödemeler ile belgenin temin edilmesini sağlamak açısından kampanya ve indirimler gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Hakkari enerji kimlik belgesi fiyatları kapsamında detaylı bilgilendirme bu şekilde tarafınıza yapılmış olur.

Yapı sayısı, ek yapı, yapıların durumu gibi pek çok husus indirim olması açısından yeterli olabilir. Sunulan kampanyaları da göz önünde bulundurup, belge almak için direkt olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL

Sınır Ticareti Şehri

Hakkari ekonomik olarak hayvancılık ve sınır ticareti yaparak geçinen bir ekonomik yapıya sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ilimiz geniş dağlık alanlara sahiptir. Özellikle sanayinin gelişmediği şehrimizde yılın yaklaşık 6-7 ayı kar yağışıyla geçmektedir.

Nisan ayında açmaya başlayan ters laleler fotoğraf severlere benzersiz bir doğa resitali sunmaktadır.

En İyi Fiyat Garantili Enerji Kimlik Belgesi

Hangi ödemenin talep edilecek olduğu, enerji kimlik belgesi için önemlidir. Sizin talep edecek olduğunuz EKB için önce araştırma yapılacak, bilgiler temin edilecek ardından fiyat verilecektir. İndirim ve diğer seçenekleri de göz önünde bulundurup, direkt olarak enerji kimlik belgesinin alınmasını sağlayabilirsiniz.

 • %20 Yan Bina İndirimi: Fiyatların uygun olması için zaman zaman yapılan indirimler olacaktır. Yan bina indirimi için %20 oranı verilmiştir. Bu indirimleri takip ederek, avantajlı şekilde satın almanın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ücretsiz Danışmanlık: Fiyat açısından avantaj yakalamak isteyen kişiler, aynı zamanda sunulan hizmette fiyat garantisinin dışında, ücretsiz danışmanlık hizmetinin sunulduğunu da bilmelidir. Avantajlı şekilde hizmet satın alabilirsiniz.

Fiyat garantili bir hizmet alacak olmanızın yanında, direkt olarak hizmet elde etmeniz alanında uzman olan kişiler ile olacak. Kusursuz bir hesaplama yapılacak ve uzmanlar ve mühendisler eşliğinde işlem yapılacak. Dijital arşiv hizmeti ve projelere özel çalışma ile Hakkari enerji kimlik belgesi başvurusu olumlu şekilde sonuçlanacaktır.

Enerji Kimlik Belgesinde Hangi Bilgiler Yer Alıyor?

Belge başvurusunda bulunmadan önce hangi bilgilerin bu belgede yer alacak olduğunu da merak edebilirsiniz. Proje bilgilerinin girilmesinin ardından hesaplamalar yapılır. A ile G arasında olan sınıflamalardan birinde enerji kimliğinin oluşturulması sağlanır. Bakanlık tarafından belirlenmiş olan aralıklar ve mevzuatlar vardır.

İlk sayfada yapı bilgileri yer alır. 3 sayfadan oluşan belgenin ikinci sayfasında bina cephesinde yer alan bileşenler, kaç katlı olduğu gibi bilgiler yer alır. Üçüncü sayfasında ise direkt olarak binanın mekanik sistemlerine ait tipi ve kaç kW olduğu konumu yer alır.

3.sayfada yer alan mekanik sistemler;

 • Isıtma sistemleri
 • Aydınlatma sistemleri
 • Soğutma sistemleri
 • Fotovoltaik sistemler
 • Havalandırma sistemleri

gibi sistemlere dair bilgiler verilmiş olacaktır. Belgede bu bilgiler yer alacaktır. Online sorgulama da yapılabiliyor olduğundan, online enerji kimlik belgesi sorgulama işlemi de yapabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için iletişime geçerek, uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

Enerji Kimlik Belgesi Başvuru Formu

Enerji kimlik belgesini profesyonel şekilde temin etmek, bu alanda uzman olan kişilerce temin edilmesini sağlamak açısından başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için istenen bilgiler olacak. Bilgileri eksiksiz şekilde doldurup, direkt olarak formu gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

 • Bina türü
 • Yapı türü
 • İnşaat alanı (metrekare)
 • Daire sayısı
 • Ad soyad
 • Mail adresi
 • Telefon numarası

Yukarıda verilen bilgilerin tamamlanmasından sonra direkt olarak formu gönder butonuna tıklayabilirsiniz. Kısa süre içinde bu alanda uzman olan kişilerce dönüş yapılacaktır. Hakkari enerji kimlik belgesi başvuru formu bilgileri üzerinden gereken inceleme yapılıp, size en doğru bilgi verilecektir. Anında bilgi alabilir, formu doldurabilirsiniz.

HIZLI TEKLİF AL


HIZLI EKB TEKLİFİ ALIN
Whatsapp'tan Yazın Hemen Arayın
SİZİ ARAYALIM