İŞ BİRLİKLERİMİZ

İş Bankası Müşterilerine Özel Avantaj

İş Bankası müşterileri Semtrio ile karbon yönetiminde bir adım önde! “İş Bankası Ticari Kredi Kartı” kullanıcıları, Co2nnectorPro ile sıfır karbon hedeflerine artık daha yakın, üstelik %15 indirim fırsatıyla.

Partnership-Image-IB
Etkimiz

Semtrio ve İş Bankası olarak tüm işletmelerimizi değişen ticaret sistemine hazırlamak ve karbon emisyon azalımı noktasında teşvik etmek için gayret ediyoruz. Ticaret sistemi büyük bir dönüşüm içerisindeyken en etkili araçları işletmelerimizin kullanımına sunuyoruz ve yeni ticaret düzeninde en ön sırada yer almalarını hedefliyoruz.

downArrow
Riskleri Dönüştürün

Co2nnectorPro, Avrupa Yeşil Mutabakatı kapsamında yer alan veya düşük karbon stratejisi içeren taleplere cevap vermek isteyen işletmelerin süreçlere uyum sağlamasına yardımcı oluyor. İşletmeler, Bilimsel Tabanlı Hedefler ile %100 uyumlu bir şekilde yol haritaları oluşturarak değişen ticaret dinamiklerine kolayca adapte olurken, riskleri fırsata çeviriyor.

cardImage-IB-1 cardImage-IB-1
downArrow
Co2nnectorPro Ayrıcalığı

Türkiye’nin ilk ve tek ISO 14064 ve GHG Protokol’e göre onaylı karbon yönetim sistemi Co2nnectorPro sayesinde sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak artık çok kolay. Co2nnectorPro karbon ayak izi yönetim süreçlerini kolaylaştıran modüllere sahip.Hesaplama süreçlerinde zamandan tasarruf sağlarken, güncel veritabanları sayesinde her zaman doğru sonuçlar ortaya koyuyor. Analiz, kıyaslama ve karbon ofset modülleri ile de ticari işletmelerin sıfır karbona giden yolda stratejiler belirlemesine katkı sağlıyor.

cardImage-IB-2 cardImage-IB-2
downArrow
A’dan Z’ye Karbon Yönetimi

İşletmeler, Co2nnectorPro’nun pratik ve etkili karbon çözümlerine İş Bankası ve Semtrio aracılığıyla erişiyor. Co2nnectorPro sadece karbon ayak izi hesaplama ve raporlama süreçlerinde sizlere yardımcı olmakla kalmıyor, ayrıca işletmenize özel yol haritaları oluşturuyor.

cardImage-IB-3 cardImage-IB-3
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör