İŞ BİRLİKLERİMİZ

Kirala, Seninmiş Gibi Kullan!

Yeni bir cihaz almak isteyen ama kararsız olanlar, kiralarsin.com ile ürünleri satın almadan önce kiralıyor ve deniyor. Yeni nesil sürdürülebilir tüketim modeli ile kiralarsin.com, e-atık sorununu çözmek için mükemmel bir alternatif. Ayrıca, Semtrio’nun Yeşil Teslimat entegrasyonu ile Türkiye'nin sıfır karbon teslimat yapan ilk e-ticaret şirketi.

Partnership-Image-Kiralarsin
Etkimiz

Artan ulaşım faaliyetleri karbon emisyonlarının çok önemli bir kısmının temel sebebi. Sıfır emisyon idealimiz kapsamında, kargolama faaliyeti bulunan firmaların en iyi karbon ofset projelerine ulaşması için Yeşil Teslimat’ı geliştirdik.
Daha yeşil bir gelecek için kiralarsin.com ve Semtrio ortaklığı ile karşınızdayız.

downArrow
Yeni Nesil Teslimat

kiralarsin.com, yenilikçi yaklaşımıyla elektronik cihazların bilinçli bir şekilde kullanılmasını destekliyor. Cihaz kiralama yoluyla satın almaya alternatifi sunan kiralarsin.com, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarından olan "Sorumlu Üretim ve Tüketim" hedefine katkı sağlıyor.kiralarsin.com kullanıcıları, Yeşil Teslimat entegrasyonu sayesinde denemek istediği ürünlere çevreye zarar vermeden kolayca ulaşabiliyor. Semtrio olarak, Türkiye’deki The Gold Standard ve VCS onaylı yenilenebilir enerji projelerine katkı sağlayarak kiraladığınız ürünlerin çevreye zararlarını sıfırlıyoruz.

cardImage-Kiralarsin-1 cardImage-Kiralarsin-1
downArrow
kiralarsin.com x Semtrio

Kargo faaliyetlerinden kaynaklanan sera gazı emisyonlarını sıfırlamak için kiralarsin.com ile güçlerimizi birleştirdik. Yeşil Teslimat API sistemimiz kiralarsin.com’un çevreci kargolama dönüşümünü destekliyor. Semtrio olarak, kiralarsin.com’dan edindiğiniz ürünlerin teslimat sürecinden kaynaklanan çevre etkilerini sıfırlıyoruz. Daha bilinçli tüketime destek olan kiralarsin.com’la iş birliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

cardImage-Kiralarsin-2 cardImage-Kiralarsin-2
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör