İŞ BİRLİKLERİMİZ

Endüstri 5.0 İş Birliği

TAYSAD Endüstri 5.0’a Co2nnectorPro rehberliğinde geçiş yapmaya hazır. 477 üyesini ekonomik avantajlarla dolu, pratik karbon yönetim sistemiyle tanıştıran TAYSAD, değişen ekonomik koşullar altında sıfır karbon hedeflerine daha yakın.

Partnership-Image-Taysad
Etkimiz

Co2nnectorPro ile etkili karbon ayak izi yönetimi, üretimde ve kaynak kullanımında maksimum verimi almak demek. İş birliğimiz ile daha fazla şirketin iklim değişikliğine karşı kaynaklarını dikkatli kullanmasını ve aynı zamanda katma değerli sonuçlar ortaya koyarak rekabet gücünün artmasını sağlıyoruz.

downArrow
Daha Az Risk Daha Fazla Fırsat

Kurumsal karbon ayak izi yönetimini Co2nnectorPro ile gerçekleştiren üyeler hem Yeşil Mütabakat vergilendirmelerine, hem de sektörden gelen sürdürülebilirlik taleplerine karşı hazırlıklı ve güçlü bir konumdalar.

downArrow
Co2nnectorPro Rehberliği

Co2nnectorPro, firmaların kendi karbon ayak izi hesaplamalarını, raporlamalarını ve SBTi uyumlu hedef takiplerini kolayca yapabilmeleri için Semtrio tarafından geliştirildi. Kıyaslama, optimizasyon ve karbon ofset gibi tamamlayıcı modüller ile karbon yönetimi elinizin altında.

cardImage-Taysad-2 cardImage-Taysad-2
downArrow
Avantajlı Karbon Yönetimi

İş birliğimiz kapsamında TAYSAD üyesi Türk otomotiv yan sanayicilerinin Co2nnectorPro’dan %20 indirimli yararlanmasını sağlıyoruz. Bu sayede TAYSAD üyeleri sıfır karbon stratejilerini ve karar verme mekanizmalarını pratik bir şekilde iyileştirebiliyorlar.

cardImage-Taysad-3 cardImage-Taysad-3
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör