AÇIK POZİSYONLAR

Karbonsuz bir dünya için sana ihtiyacımız var.

Karbon nötr yolculuğumuzda bize güç katacak ekip arkadaşları arıyoruz. Bilimi, teknolojiyi ve yaratıcılığı kullanarak daha iyi bir gelecek için güçlerimizi birleştirdiğimiz Semtrio’da bize katıl!

Career-OurTeam

Senin için ayrılan pozisyonlara göz atmak ister misin?

Dünya büyük bir değişimin kapısında, ve bizim bu yolculukta sana ihtiyacımız var. Gel, iklim değişikliği ile mücadelede birlikte yer alalım!

Semtrio-Career-Office-Ellipse

DEPARTMANLAR

Sürdürülebilirlik danışmanlarımız bizim kahramanlarımız.

Sürdürülebilirlik Yönetimi departmanımızda her gün bireylere ve şirketlere ilham veren sıfır karbon stratejiler geliştiriyor, yeni dünyanın temellerini atıyorlar. Müşterilerimize aktardıkları bu stratejilerle firmaların yerel ve küresel dönüşümün ön saflarında yer almasını sağlıyorlar. Danışmanlarımız bilime dayalı yöntemleriyle bireysel ve kurumsal olarak hep daha ileri gitmemize olanak sağlıyor!

Semtrio-Career-BekirCetin
Kurumsal
Sürdürülebilirlik
Direktörü
Bekir Çetin

Sürdürülebilirlik sektörünün en değerli ekosistemini bir çalışma ortamında oluşturduk, Bcorp sertifikamız da yaptıklarımız ve yapacaklarımızın bir taahhütü. Semtrio Sürdürülebilirlik Yönetimi departmanı, kariyerlerinde uzun vadeli bir sürdürülebilirlik uzmanlığı kurma tutkusuna sahip olanları desteklemek ve onlara lider markalarla çalışma fırsatı sağlamak için oluşturuldu. Çünkü bizim dünyaya ihtiyacımız olduğu kadar, dünyanın da bize ihtiyacı var.

Başvuru Sürecin
Nasıl İşleyecek?

Career-Step-Card-Vector İlk
İzlenim

Başvurunu detaylı bir şekilde inceledikten sonra telefon görüşmesi yoluyla birbirimiz hakkında ilk izlenimi gerçekleştireceğiz. Zil sesini açmayı unutma!

Career-Step-Card-Vector Birbirimizi
Tanıyalım
Career-Step-Card-Vector CEO ile
Görüşme
Career-Step-Card-Vector Aramıza
Hoşgeldin