SEMTRIO'DA HAYAT

Yaşam prensiplerini kariyerin haline getirebileceğin harika bir iş. Samimi ve becerikli insanlarla dolu kapsayıcı bir ortam.
Semtrio’da yarattığımız atmosfer tam olarak bu.

Career-Life-in-Semtrio-Banner-Photo

Kültürümüzde ortak bir amaç için birbirimize destek olmak, yaptığımız işte inisiyatif almak ve hepsinden önemlisi her sesin duyulduğundan emin olmak var. Dünya büyük bir dönüşümün kıyısındayken, ilerlediğimiz yolda birbirimize sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Dünyanın bize ihtiyacı var, ve bizim de sana ihtiyacımız var.

Semtrio kültürünün bir parçası olmak istiyorsan,
senden haber bekliyoruz.

Değerlerimiz

Eşitlik

Bizim için eşitlik zamana ve mekana bağlı değil. Her zaman, her yerde, özellikle de ofisimizde toplumsal eşitliği desteklemek için herkese eşit fırsatlar sunuyoruz.

Çevre Bilinci

İçimizde gökyüzündeki yıldızları tekrar görebilme umudu var. Yaptığımız her işte üzerinde yaşadığımız gezegene duyarlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Takım
Çalışması

Burada herkesin sonsuz bir potansiyeli var, ve biz bu potansiyeli birbirimizi destekleyerek ortaya çıkarıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın her biri bilgi birikimi ve deneyimiyle kolektif bir bütünün parçası.

Özgüven

Azla yetinmek bize göre değil. Yaratıcılığımız ve ileriyi görme becerimizle sürekli olarak daha iyi, daha etkili ve daha verimli çözümler ortaya çıkarıyoruz.

Kapsayıcılık

Farklılıklarımız bizi geleceğe taşıyor. Herkesin kendini ait hissedeceği bir çalışma ortamında, her sese kucak açıyoruz.

Bizim İçin Önemlisin

Career-Important-For-Us
Doğum Günü
İzni
Eğitim
Desteği
Özel Sağlık
Sigortası
Yıllık
Prim
Sigara
Kullanmama
Ayrıcalığı
İş-Yaşam
Dengesi

Doğum gününde ofiste senin için özel bir kutlama yapmayacağız, çünkü doğum gününü istediğin gibi geçirmen için o gün izinlisin.

Ofis ve Kampüs
Olanakları

Üniversite
Teknokenti

Herhangi bir yerde değil, Boğaziçi Üniversitesi teknokenti olan BÜDOTEK’te, özel standartlarla çalışıyoruz.

Servislerle
Kolay Ulaşım

Ücretsiz BÜDOTEK servisleri sayesinde İstanbul’un neresinde olursan ol rahat ve güvenli bir şekilde ofise gelmeni sağlıyoruz.

Sağlıklı ve Çeşitli
Yemekler

BÜDOTEK yemekhanesinde her öğlen diyetisyen kontrolünden geçmiş lezzetli ve çeşitli bir menü çıkıyor.

Spor Salonu
Hemen Yanında

Kampüste bulunan spor salonu ister mesaiden önce, ister iş çıkışında sağlıklı bir hayat sürmeni kolaylaştırıyor.

Rahatlayabileceğin
Yeşil Alanlar

Camdan dışarı baktığında gördüğün şey gri bir şehir değil. İstediğin zaman yürüyüşe çıkabileceğin yeşil alanlarla dolu ferah bir kampüse sahibiz.

Restoran, Market ve
Kafeler

Kampüs içerisindeki restoran, süpermarket ve iki kahve dükkanı ile sosyal hayatımızdan ödün vermiyoruz.

Etkinlik Komitesi

Birlikte eğlenebilmek, birlikte çalışabilmenin önemli bir parçası. Bowling salonunda birkaç labut devirip stres atmak, eğlenceli bir mangal partisinde tıka basa yemek ya da tatlı bir yarış içerisinde oyun gecelerine katılmak aramızda anlamlı bağlar kurmamızı sağlıyor. Evet, eğlencenin kesinlikle anlamlı olduğunu düşünüyoruz!

Her departmandan bir çalışma arkadaşımızın çabalarıyla etkinlik komitemiz tıkır tıkır işliyor, geri kalanlar olarak da biz de bunun keyfini çıkarıyoruz.

Semtrio 5. Yıl Kutlamaları right-arrow
Semtrio-5th-Year