İŞ BİRLİKLERİMİZ

Act Green Day

İtalyan ilaç firması Chiesi B Corp sertifikasının yanı sıra Great Place to Work® etiketine sahip bir kuruluş. Çevresel ve sosyal sorumluluk bilincinin bir örneği olarak gerçekleştirdiğimiz. “Act Green Day” projesi ile Chiesi, çalışanlarının doğum günlerinde onlar adına yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapıyor.

Partnership-Image-Chiesi
Etkimiz

“Act Green Day” ile yarattığımız farkındalık bilinci bütün paydaşlar için. İklim değişikliğiyle mücadelede hep beraberiz. İnsana verdiğimiz değeri hem doğayı koruyarak, hem de yatırımlarımız ile toplulukları destekleyerek gösteriyoruz.

downArrow
Sürdürülebilirlik Kültürü

İnsan sağlığı bu işin doğasında. Chiesi, insanların yaşam kalitesini iyileştirmek ve dünyayı bütün sakinleriyle beraber korumanın ne kadar iç içe olduğunun farkında. Ortaklığımız aynı zamanda Chesi’nin sürdürülebilirlik taahhüdünün bir parçası.

downArrow
Dünyaya Verilen Hediye

Chiesi çalışanları “Act Green Day” kapsamında hem sıfır karbon bir doğum gününe, hem de kendilerine özel hazırlanmış karbon ofset sertifikalarına sahip oluyorlar. “Act Green Day” projesiyle Chiesi çalışanlarının doğum günü dünyamıza verilen bir hediye.

cardImage-Chiesi-2 cardImage-Chiesi-2
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör