İŞ BİRLİKLERİMİZ

Karbon Ofset Programı

Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde daha yaşanabilir ve karbon nötr bir dünya hedefimize ilerliyoruz.

Partnership-Image-THY
Etkimiz

Semtrio ve Türk Hava Yolları iş birliği, uçuş bazlı emisyon dengelemeyi tüm yolcular için erişilebilir kılarak hava yolu sektöründeki yeşil dönüşüme öncülük ediyor.
Ziyaretçilerine toplam karbon ofset verilerini ve bağış miktarını gerçek zamanlı olarak takip etme seçeneği sunan Co2mission, şeffaflığı ön plana alarak toplam etkiyi yolcularla paylaşıyor.

downArrow
imgAsHeader-1

Co2mission, Semtrio’nun karbon yönetimi alanındaki kapsamlı çözümlerini sektör lideri Türk Hava Yolları’nın milyonlarca yolcusu ile buluşturarak uçuş alışkanlıklarını yeniden inşa ediyor.

cardImage-THY-1 cardImage-THY-1
downArrow
Karbon Nötr Uçuşlar

Yolcular, uçuşlarından kaynaklanan emisyonları Co2mission aracılığıyla dengeleyerek karbon nötr uçuşları deneyimlerken herkes için daha sürdürülebilir bir gelecek misyonuna katkıda bulunuyorlar.

cardImage-THY-2 cardImage-THY-2
downArrow
Yeni Nesil Karbon Ofsetleme

Karbon dengeleme platformumuz Co2mission, uçuş kaynaklı emisyonlarını ofsetlemek isteyen yolculara yenilenebilir enerji, ormanlaştırma ve ekolojik ev ocaklarını kapsayan geniş bir proje yelpazesine yatırım imkânı sunuyor.

cardImage-THY-3 cardImage-THY-3
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör