İŞ BİRLİKLERİMİZ

B Corp Way

B Corp ve Semtrio partnerliği ile karbon yönetimi, sürdürülebilirlik kültürel dönüşümü ve BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına katkı alanlarında müşterilerimize yol haritaları hazırlıyoruz.

Partnership-Image-BCW
Etkimiz

B Corp Way partnerliğimizle tüm topluluklara ve gezegenimize katkıda bulunmak için ekonomi ve iş dünyasındaki dönüşümde yerimizi alıyoruz.

downArrow
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SDGs)

B Corp Way partneri bir şirket olarak işletmelerin iş modellerini değerlendirerek dünyadaki ana sorunları ele alan BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına katkılarını ölçüyoruz. Kapsamlı bir yol haritası oluşturarak müşterilerimizin bu Amaçlara ulaşmaları için özel projeler geliştiriyoruz.

cardImage-BCW-1 cardImage-BCW-1
downArrow
Radical Transformation

Semtrio’nun sürdürülebilir yönetim alanındaki çözümleri sektörde büyük bir etki yaratıyor.
ESG danışmanlığı hizmetimiz işletmelerin yatırım değerini yükselterek marka itibarını iyileştiriyor. Sosyal ve çevresel performans analizlerimiz ve uzun vadeli stratejilerimiz ile sizi geleceğin dünyasına hazırlıyoruz.

downArrow
Carbon B Radical

Semtrio’ya özgü stratejiler ile karbon yönetimi büyük bir dönüşüm geçiriyor. Karbon yönetim yazılımımız Co2nnectorPro ile kurumsal karbon ayak izi hesaplamaları parmaklarınızın ucunda. Bilimsel Tabanlı Hedefler ile uyumlu yol haritaları oluşturarak işletmelerin sıfır karbon hedeflerine ulaşmalarına destek oluyoruz.

cardImage-BCW-3 cardImage-BCW-3
downArrow
B Corp Way Partner

B Corp Way ile gerçekleştirdiğimiz partnerlikle Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SDGs), Carbon B Radical ve Radical Transformation kategorilerinde danışmanlık hizmeti veren Türkiye’deki ilk ve tek şirketiz.

cardImage-BCW-
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör
Diğer İş Birliklerimiz Tümünü Gör